Jdi na obsah Jdi na menu
 


vrah na zadím sedadle

5. 3. 2007


Vrah na zadním sedadle


Jedna paní učitelka odjížděla svým autem do školy. Byla tma a hned za ní jel velký náklaďák. Jeho řidič občas přepnul potkávací světla na dálková, takže učitelku ve zpětném zrcátku oslňoval. Děsně ji to rozčilovalo. Když nějaké auto předjela, náklaďák se držel těsně za ní. Když zpomalila, zpomalil taky. Občas ji oslnil dálkovými světly. Žena odbočila na úzkou lesní cestu, domnívala se, že tam se za ní náklaďák nedostane. Ale ten se neustále držel těsně za jejím vozem a občas zablikal dálkovými světly.

Když učitelka dojela domů, zaparkovala, vyběhla do domu a zavolala policii. Náklaďák jel stále za ní, zastavil těsně za jejím vozem a řidič zůstal v kabině. Když přijela policie, vyskočil z kabiny a řekl, ať se jdou podívat na zadní sedadlo učitelčina vozu. Tam objevili uprchlého vraha s velkým nožem. Řidič nákladního vozu zahlédl, jak vrah proklouzl do ženina vozu, když brala benzín. Pokaždé, když si vrah připravil nůž, aby ženě podřízl krk, přepnul řidič náklaďáku na dálková světla. Tímto způsobem jí zachránil život.Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strašidelné příběhy světa

(Strašidelné příběhy světa, 26. 9. 2013 22:24)

Ahoj! Omlouvám se za reklamu, ale prosím navšitvte naší stránku na Facebooku a dejte nám LIKE! :) Sledujte, komentujte, likujte! :) ..Děkujem!

Uřezaná hlava

(krvak, 30. 11. 2011 14:02)

Byla jednou jedna holčička a ta se bála když v jakékoli podobě padaly kapky kap.. kap.. kap. A tak jí rodiče koupili psa, že když se bude bát, tak ať mu dá ruku a on jí ji olízne a už se nebude bát. Jednou museli rodiče nutně museli někam jet. Holčička si lehla na postel a usla. Najednou se jí zachtělo na záchod a aby se nebála tak si nechala ode psa olíznout ruku pod postel. Jak byla blízko u záchodu uslyšela kapáníkap.. kap.. kap.. A šlo to z vany a tak se tam podívala a tam byla hlava toho psa a v umyvadle byla jeho hlava. Na zrdcadle bylo krví napsáno: Nejen pes může olizovat ruku! A jak to holčičce došlo, že jí tu ruku olízl nějaký vrah toho psa a v zápětí uslyšela děsivý smích a vrah vstoupil na záchod a zavraždil ji.

Re: Uřezaná hlava

(haha, 14. 4. 2012 13:35)

hm haha to teda pravdivý není co?? protože jestli byla ta holčička malá tak by jí rodiče nesměli nechat doma samotnou!!

Re: Uřezaná hlava

(Hanča, 25. 6. 2013 20:45)

To je starý!!!

To je vymyšlené?

(Kláriska2001, 3. 5. 2012 17:28)

Je tato historka vymyšlená?

PODVOD

(Natulík, 16. 2. 2012 16:17)

to bylo ve věřte nevěřte

PODVOD

(Natulík, 16. 2. 2012 16:16)

to bylo ve věřte nevěřte

STRAŠIDELNÉ PŘÍBĚHY

(ALL, 12. 1. 2012 19:41)

ZNÁM JICH CELOU HROMADU KDYBY STE JEŠTĚ NÁKY CHTELI POSLAT STACI RICT

Re: STRAŠIDELNÉ PŘÍBĚHY

(jozef, 25. 1. 2012 16:56)

jo tak mužeš poslat naky

VYVOLÁVÁNÍ DUCHA

(ALL, 12. 1. 2012 19:40)


Stalo se to asi před měsícem,kdy jsme spaly u naší kamarádky Zdenky. Večer její rodiče odešli na ples a nám zůstal celý barák. Tak jsme si řekly, že budem vyvolávat duchy, konkrétně krvavou Máří. Zdenky rodiče mají doma starý nábytek a mezi ním staré zrcadlo. Zdena se otočila k zrcadlu a tam viděla postavu, které tekla z nosu krev. Po třech minutách za čala téct krev z nosu i nám! Já jsem s kamarádkou Kájou utekla domů, protože bydlím kousek a Kája u mě přespala. Vůbec jsme nemohly v noci usnout. Nakonec se nám to podařilo. Druhý den nám zavolal tatínek Zdenky, že Zdenička vykrvácela a její maminka se psychycky zhroutila! My dodnes nevíme co a hlavně proč se to stalo. V noci nás budí noční můry a nechápeme proč umřela zrovna ona!

ja se moc bojim

(hamy train, 23. 11. 2011 19:08)

ja to nemem moc rada.me se to neliby

Božíí ..

(ANBickice, 21. 9. 2011 14:46)

miluju tskovýdle příběhy.. =)

ruka temného anděla

(nemisis, 17. 7. 2011 11:29)

když sem byl malí tak sme se nastěhovali do domu. moc se mi tam nelíbilo,protože byl starý a strašidelný.ale když sem vešel do domu tak sem se trochu bál,protože tam byla zima a vrzaly dveře.když sem vešel do pokoje,tak sem si vybalil ale zabouchli se zamnou dveře a nemohl sem se dostat ven.takové menší jevy jsme měli až do mých 17 let.nikdy sem nebyl sám doma se sestrou.když odjely večer nakoupit nevzali nás protože,sme měli psi a psi do obchodu nesmí.tak sme zůstali doma.řekla že se de vykoupat . asi po 5minutách sem slyšel víkřik a rychle sem běžel nahoru do koupelny a lucka byla mrtvá.já začal panikařit a rychle sem běžěl ze schodů a slyšel sem takový mrtvý hlas pod si semnou hrát...a já začal brečet protože sem vyděl malou holčičku a předemnou su utrhla ruku a pak zmizela ve stínu a já běžěl pro telefon ale nikdo to nezvedal.ten dům mě chtěl vyděsit a zabít... protože sem slyšel tiché šeptání do ucha :zemřeš,zeemřeeš...tak sem běžel ke dveřím ale nechtěli se otevřít tak sem vzal páčidlo ale páčidlo se zlomilo chtěl sem rozbít okno ale jako by bylo z oceli tak semse nikam nedostal a všude sem si rozsvítil a pustil sem si pohádky abych zapoměl,ale nepomohlo když se rodiče vrátili tak bylo vše v pořádku užmi zase bylo 5 let a zeptali sme se co v tom domě byloa řekli že tam umřela rodina a my se nastěhovali sme se jinam

LEŽ

(N+Ž, 12. 7. 2011 10:38)

SOUHLASÍM !!!!!!

PODVOD

(N+Ž, 12. 7. 2011 10:36)

Tento příběh dávali v seriálu VĚŘTE NEVĚŘTE...
Je to pěknej podvrh!!!!!!!

lež

(nevymyslela si to, 10. 7. 2011 11:30)

Je to z knihy Požíračka mrtvol a jiné strašidelné příběhy od Ulfe Palmenfelta

Wow

(Kleopatra, 15. 6. 2011 22:19)

Sice jednoduchej trik, ale..................WOW

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

(niki, 3. 6. 2011 20:41)

je to super chvalim

Nic moc..

(Eh. já.. kdo jinej že.., 17. 3. 2011 15:01)

Znám horší příběhy. Vůbec to není strašidelné. Mojí kámošce řádí v domě duch. Zapíná se tam sama TV atd. Strašné. Už nikdy do toho domu nevstoupím ani za zlatý prase!

!!

(Dondysek, 28. 1. 2011 13:26)

Tak sem do komentů přidejte vlastní strašidelné příběhy!! Beztak sice bude minimálně polovic vymyšlenejch a blbejch, ale zkuste to! Navíc.. Já tento příběh mám docela ráda! Vyprávíme si ho na táboře rok co rok a furt je to neokoukané :) Tak jen do toho!! :D
Dondysek