Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání satana

6. 4. 2007
VYVOLÁNÍ SATANA

"Rodiče půjdou brzy spát, kolem desáté večer můžeš přijít, Klaudie."
"Tak to je skvělé, přijdu a vezmu s sebou tu knihu. Zatím ahoj, Anežko."

Anežka položila telefon a šla připravit svůj pokoj na večerní vyvolávání satana. S Klaudií už to chtějí vyzkoušet delší dobu. Satanismus je láká, ale už je nebaví zůstávat jen u teorie a u představ. A když se Kladii dostala do rukou satanistická kniha s návodem, jak vyvolat satana, neváhaly dlouho. Kniha nebyla ledajaká, nedá se půjčit v žádné knihovně, slova v ní jsou jiná než, která se nacházejí v článcích na internetu. Celá kniha je vázána do pravé kůže, obsahuje nespočet neočíslovaných stran. Váží několik kilo. Klaudie ji našla při velkém úklidu na půdě.

Anežčini rodiče usnuli brzy, tak jak Anežka očekávala. Klaudie dorazila pár minut po desáté. Obě vystoupaly po schodech do Anežčina pokoje. Na oknech byly zatažené tmavé rolety, i přestože venku nebylo vidět na krok. Uprostřed pokoje byl malý nízký stůl ze dřeva. Kolem do kola byly zapálené svíčky. Doprostřed stolu položily otevřenou knihu, co donesla Klaudie. Na zdech visely tmavé ozdobné koberce se znaky satanistů. Celý pokoj vypadal nesmírně strašidelně. Klaudie se na chvíli zarazila, ale pak tomu všemu přišla na chuť a rozhodla se pokračovat. Tak jak bylo psáno v knize, posadily se naproti sobě a podaly si ruce. Zrakem upřeným do knihy začaly dvojhlasně číst řádky, tam uvedené.
"In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji Silám temnot, aby vložily svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevřete dokořán brány Pekel a vyjděte z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra (sestru) a přítele!"
Pokojem projel lehký vánek, který nahnal děvčatům trochu strach. Jen se na sebe podívaly a pokračovaly dále.
"Dopřejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené!"
Vánek neustával, neměl odkud vát. Okna byla pevně zavřena, Klaudie začala povolovat stisk, ale Anežka ji přidržela a pokračovala ve vyvolávání."Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo!
Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak mé touhy!"
Vánek přešel ve studený vítr, až se začali otáčet stránky knihy. Klaudie se vytrhla ze sevření Anežčina. Vtom vítr jako na povel ustal a kniha se prudce zavřela, až obě dvě vykřikly leknutím.
"Tohle je moc Anežko, já jdu domů. Mám strach. Nelíbí se mi to!"
"Také mám strach Klaudie, ale přece právě tohle jsme chtěly ne? Vždyť se to konec konců povedlo, tak jak mělo. Kdybys se nevytrhla, určitě by s námi i promluvil."
"Ale já nechci, aby s námi mluvil. Líbí se mi teorie, ale nikdy jsem tomu nevěřila. Mám z toho divný pocit. Jdu domů. Ještě, že už je po všem, ahoj Anežko, zítra se uvidíme."
"A co ta kniha?"
"Nechej si jí tu, vezmu si jí až jindy."
Klaudie odešla domů. Neměla to daleko. Stačilo jen obejít místní rybník, projít jednou ulicí a už byla u svého domova. Anežka šla pomalým krokem zpět do svého pokoje. Rozsvítila světlo. Zhasla svíčky. Roztáhla rolety a knihu odložila stranou. Lehla si do postele a při pohledu na hodiny, které ukazovaly jedenáct hodin večer zavřela oči a usnula.

Klaudie šla kolem rybníku kvapným krokem domů. Vtom něco cítila za svými zády a prudce se otočila. Nikdo tam nebyl, ale cítila, jako by ji někdo z dáli pozoroval. Dostala strach, otočila se a začala utíkat domů. Z ničeho nic se zvedl studený vítr a Klaudie vykřikla zděšením.
Anežce se zdál sen. Viděla Klaudii ležet v příkopu u rybníka. Zardoušenou, mrtvou. Ze spánku vykřikla tak na hlas, až vzbudila svého otce. Ten přispěchal do pokoje za Anežkou. Podívala se na hodiny a ty ukazovaly dvě hodiny ráno.
"Klid děvče, to byl jen zlý sen. Spi dál, to bude dobré."
"Prosím tati, mohla bych dnes k vám do ložnice? Nechci tu být sama, prosím."
"Dobře, tak pojď."
Vzal vyděšenou Anežku do náruče a chtěl jí odnést do ložnice, v tom zazvonil Anežčin mobil. Volá Klaudie.
"Dej si pozor Anežko, velký pozor, nebo se ti stane, to co mě!"
To bylo jediné, co se z druhé strany ozvalo, pak se spojení přerušilo.
"Klaudie! Klaudie!" volala zoufale Anežka.
"Uklidni se Anežko, co se stalo?"
"Nevím tatínku, nevím. Mám strach, bojím se." Anežka začala ze zoufalství a strachu plakat.
"Neměj strach. Půjdeme spát a zítra uvidíš, že se vše vysvětlí."
Odnesl Anežku do ložnice, uložil ji mezi sebe a Anežčinu matku, pokojně usnuli. Ráno se probudil a při pohledu na Anežku vykřikl, až tím vzbudil svou ženu. Když spatřila to, co se naskytlo jejímu manželi. Začala křičet a plakat. Anežka byla mrtvá, zardoušená.
Klaudii objevili v příkopě u rybníka. Mrtvou a zardoušenou, její smrt byla odhadována na půl dvanáctou v noci, ale jak pak mohla volat ve dvě ráno Anežce? Kdo ty dvě zabil? Proč by je někdo zabíjel a jak to, že jsou zavražděné stejným způsobem? Jak by se někdo vůbec mohl dostat k Anežce a uškrtit ji, aniž by přitom vzbudil její rodiče?
V Anežčiným pokoji byla nalezena ona satanistická kniha, otevřena na stránce: "Ukončení vyvolávání". Ani jedna z dívek si této stránky nevšimla. Neukončili vyvolávání. Zabil je tedy Satan, kterého probudili z jeho spánku? Na to nikdy nikdo nepřišel. Anežce s Klaudií bylo pouhých čtrnáct let.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:D

(Karin, 21. 3. 2015 9:45)

já si stím zachrávám pořád mám jen noční můry a nespavost.

Re: :D

(tea, 9. 7. 2016 11:13)

to bys neměl(a) dělat když ho budeš pořád vyvolávat bude se vám zdát že pořád za vámi někdo chodí,ale nevidíte ho třeba.. a potom z toho můžete zešílet jo př. := )

Re: :D

(Uaaaaaa, 29. 11. 2016 7:05)

Jn

Re: :D

(Uaaaaaa, 29. 11. 2016 7:05)

Jn

věřim tomu

(žužka, 12. 8. 2012 18:17)

tomu věřim protože se mi stalo to samí a ještě horší .. ale nikdo neumřel .. :)

Re: věřim tomu

(Petule pro Zuzku, 26. 4. 2016 18:37)

Muzu poprosit o tvoji historku.Taky mam s tim zkusenosti nedobry

Re: věřim tomu

(Zuzko, 26. 4. 2016 18:53)

Pisni mi to na muj mejl sina5@seznam.cz diky

Od takových věcí raději ruce pryč...

(Mischka (Mišička), 30. 3. 2008 19:38)

Ahojkii...tento příběh, který sem píši se nestal mně a ani kamarádce, která mi ho vyprávěla. Stalo se to třem holkám, které s mojí kamarádkou chodily do školy...
Tedy...tři kamarádky se domluvily, že budou stanovat na trávníku u jednoho panelového domu, ve kterém bydlela jedna z těch tří kamarádek (mimochodem tento dům se nacházel přímo na proti hřbitova). Domluvily se, že až odbije půlnoc, tak budou vyvolávat satana. Půlnoc nastala a satana se pokoušely vyvolat, ale nějak se jim to nepovedlo, takže si z toho dělaly srandu a zapomněly ho odvolat. Řekly si, aby se více bály, tak půjdou ke kryptě (stála uprostřed hřbitova) a budou kolem ní, samozřejmě každá sama, chodit chvilku po zpátku.
Pak šly spát, jelikož byly unavené. O něco později se všechny tři probudily a uslyšely, že kolem jejich stanu někdo chodí a něco si pro sebe mumlá,ale nerozumněly mu. Vylezly ze stanu, ale nikdo tam nebyl. Myslely si, že se jim to jen zdálo, tak šly spát.
O něco později se znovu probudily a slyšely zase někoho kolem jejich stanu chodit a něco si mumlat. Tentokrát tomu mumlání už trochu rozumněly...něco jako "chuť zabít"...
Dostaly strach a křičely, kdo tam je. Nikdo se neozýval. Chtěly volat svým rodičům,ale žádná se nedovolala (byly to různé náhody: nikdo to nebral, neměly signál, vybitá baterka apod.). Šly tedy spát a říkaly si, že do rána to už zvládnou.
Ráno se chtělo jedné z nich na malou. Nebudila kvůli tomu své kamarádky. Vylezla ze stanu a šla do blízkého lesíka...Chvilku na to, se probudily její dvě kamarádky, které dostaly strach o tu jednu. Vylezly ze stanu a začly ji hledat. Volaly její jméno, ale neozývala se. Pak uslyšely volání o pomoc z toho lesíka. Běžely tam, ale jejich kamarádka tam nebyla.
Začly obcházet jejich rodiče, ale nikdo nic nevěděl...
O něco později tu dívku někdo nalezl na schodišti mrtvou, celou dodrápanou s vyděšeným výrazem ve tváři...
Nevím, co je na tom pravdy, ale dozvěděla jsem se, že prý tato holka měla ve škole vyvěšené parte...

Re: Od takových věcí raději ruce pryč...

(Misko, 26. 4. 2016 18:52)

Je to silene

(mojimír, 23. 1. 2016 19:28)

nechtela bych to prožit!!!!!!!

pěkná píčovina

(Robert., 14. 1. 2016 21:24)

Nevím proč píšou na stránkách,aniž by věděli očemž píšou nevzdělanci,zrovna pohádky.(děcka blbý).

fuj....

(eli, 3. 12. 2015 18:58)

Docela dobra ale ja na to stejne neverim.

možná

(Eli, 12. 8. 2013 14:36)

Věřím na tyto věci. Ale, když tam ty holky byly sami a nikdo jiný tam s nima nebyl ani neslyšel, jak se domlouvají, jak je možné, že si čteme jejich přesný rozhovor a jak to vše probíhalo? Jak můžeme vědět, že byly zatažené rolety??? Co si navzájem říkaly, že jí pustila ruku........

Re: možná

(MrFujik, 27. 8. 2015 17:02)

Ne asi...nedává mi to smysl :) co když, tam měla celá rodina kamery, ale to už v článku neuváděj...:)

Odpověd'

(Milan, 27. 6. 2015 17:42)

DOBRÝ PŘÍBĚH. AŽ MĚ MRÁZ NA ZÁDECH PŘEŠEL UF ! :o

kravy

(jana valosova, 19. 6. 2015 22:31)

krysa ma pravdu nemaj si zahravat ja tomu stejne neverim jsou to jenom povidacky jako slendrmen

debilita

(krysa, 29. 8. 2011 10:05)

jejich blbost nemaj si začínat s pánem zla i kdyby měli ho odvolat

Re: debilita

(Tess, 7. 7. 2014 11:40)

Jn ..

vtip

(magda, 23. 12. 2013 13:41)

Zazvoní malá smrtka u domu, pán otevře a ptá se "co tady chceš ?", malá smrtka odpoví tenkým hláskem "jdu si pro vašeho křečka !". Pán zakřičí "táhni !"a zabouchne dveře. Za hodinu opět zvoní zvonek, pán otevře a venku stojí malá smrtka s velkou smrtkou a ta malá říká velké "MAMI TO JE ON !!!!"

to nechápu odepište e.mail nahoře ale vse malim

(MISKAPAJDLOVA@SEZNAM.CZ, 12. 12. 2012 16:30)

za nedlouho chceme s kamoskama vyvolavat duchy a ted po precteni toho pribehu nevim jestli to mame delat pradte co při tom rozhodne nedelat a jak toHO DYCHA ODVOLAT ALE SAMOZREJMNE TO NEBUDE SATAN .....ALE TREBA MRTVÍ DĚDA OD HOLEK NEBO TK NEJAK