Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání satana

6. 4. 2007
VYVOLÁNÍ SATANA

"Rodiče půjdou brzy spát, kolem desáté večer můžeš přijít, Klaudie."
"Tak to je skvělé, přijdu a vezmu s sebou tu knihu. Zatím ahoj, Anežko."

Anežka položila telefon a šla připravit svůj pokoj na večerní vyvolávání satana. S Klaudií už to chtějí vyzkoušet delší dobu. Satanismus je láká, ale už je nebaví zůstávat jen u teorie a u představ. A když se Kladii dostala do rukou satanistická kniha s návodem, jak vyvolat satana, neváhaly dlouho. Kniha nebyla ledajaká, nedá se půjčit v žádné knihovně, slova v ní jsou jiná než, která se nacházejí v článcích na internetu. Celá kniha je vázána do pravé kůže, obsahuje nespočet neočíslovaných stran. Váží několik kilo. Klaudie ji našla při velkém úklidu na půdě.

Anežčini rodiče usnuli brzy, tak jak Anežka očekávala. Klaudie dorazila pár minut po desáté. Obě vystoupaly po schodech do Anežčina pokoje. Na oknech byly zatažené tmavé rolety, i přestože venku nebylo vidět na krok. Uprostřed pokoje byl malý nízký stůl ze dřeva. Kolem do kola byly zapálené svíčky. Doprostřed stolu položily otevřenou knihu, co donesla Klaudie. Na zdech visely tmavé ozdobné koberce se znaky satanistů. Celý pokoj vypadal nesmírně strašidelně. Klaudie se na chvíli zarazila, ale pak tomu všemu přišla na chuť a rozhodla se pokračovat. Tak jak bylo psáno v knize, posadily se naproti sobě a podaly si ruce. Zrakem upřeným do knihy začaly dvojhlasně číst řádky, tam uvedené.
"In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji Silám temnot, aby vložily svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevřete dokořán brány Pekel a vyjděte z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra (sestru) a přítele!"
Pokojem projel lehký vánek, který nahnal děvčatům trochu strach. Jen se na sebe podívaly a pokračovaly dále.
"Dopřejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené!"
Vánek neustával, neměl odkud vát. Okna byla pevně zavřena, Klaudie začala povolovat stisk, ale Anežka ji přidržela a pokračovala ve vyvolávání."Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo!
Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak mé touhy!"
Vánek přešel ve studený vítr, až se začali otáčet stránky knihy. Klaudie se vytrhla ze sevření Anežčina. Vtom vítr jako na povel ustal a kniha se prudce zavřela, až obě dvě vykřikly leknutím.
"Tohle je moc Anežko, já jdu domů. Mám strach. Nelíbí se mi to!"
"Také mám strach Klaudie, ale přece právě tohle jsme chtěly ne? Vždyť se to konec konců povedlo, tak jak mělo. Kdybys se nevytrhla, určitě by s námi i promluvil."
"Ale já nechci, aby s námi mluvil. Líbí se mi teorie, ale nikdy jsem tomu nevěřila. Mám z toho divný pocit. Jdu domů. Ještě, že už je po všem, ahoj Anežko, zítra se uvidíme."
"A co ta kniha?"
"Nechej si jí tu, vezmu si jí až jindy."
Klaudie odešla domů. Neměla to daleko. Stačilo jen obejít místní rybník, projít jednou ulicí a už byla u svého domova. Anežka šla pomalým krokem zpět do svého pokoje. Rozsvítila světlo. Zhasla svíčky. Roztáhla rolety a knihu odložila stranou. Lehla si do postele a při pohledu na hodiny, které ukazovaly jedenáct hodin večer zavřela oči a usnula.

Klaudie šla kolem rybníku kvapným krokem domů. Vtom něco cítila za svými zády a prudce se otočila. Nikdo tam nebyl, ale cítila, jako by ji někdo z dáli pozoroval. Dostala strach, otočila se a začala utíkat domů. Z ničeho nic se zvedl studený vítr a Klaudie vykřikla zděšením.
Anežce se zdál sen. Viděla Klaudii ležet v příkopu u rybníka. Zardoušenou, mrtvou. Ze spánku vykřikla tak na hlas, až vzbudila svého otce. Ten přispěchal do pokoje za Anežkou. Podívala se na hodiny a ty ukazovaly dvě hodiny ráno.
"Klid děvče, to byl jen zlý sen. Spi dál, to bude dobré."
"Prosím tati, mohla bych dnes k vám do ložnice? Nechci tu být sama, prosím."
"Dobře, tak pojď."
Vzal vyděšenou Anežku do náruče a chtěl jí odnést do ložnice, v tom zazvonil Anežčin mobil. Volá Klaudie.
"Dej si pozor Anežko, velký pozor, nebo se ti stane, to co mě!"
To bylo jediné, co se z druhé strany ozvalo, pak se spojení přerušilo.
"Klaudie! Klaudie!" volala zoufale Anežka.
"Uklidni se Anežko, co se stalo?"
"Nevím tatínku, nevím. Mám strach, bojím se." Anežka začala ze zoufalství a strachu plakat.
"Neměj strach. Půjdeme spát a zítra uvidíš, že se vše vysvětlí."
Odnesl Anežku do ložnice, uložil ji mezi sebe a Anežčinu matku, pokojně usnuli. Ráno se probudil a při pohledu na Anežku vykřikl, až tím vzbudil svou ženu. Když spatřila to, co se naskytlo jejímu manželi. Začala křičet a plakat. Anežka byla mrtvá, zardoušená.
Klaudii objevili v příkopě u rybníka. Mrtvou a zardoušenou, její smrt byla odhadována na půl dvanáctou v noci, ale jak pak mohla volat ve dvě ráno Anežce? Kdo ty dvě zabil? Proč by je někdo zabíjel a jak to, že jsou zavražděné stejným způsobem? Jak by se někdo vůbec mohl dostat k Anežce a uškrtit ji, aniž by přitom vzbudil její rodiče?
V Anežčiným pokoji byla nalezena ona satanistická kniha, otevřena na stránce: "Ukončení vyvolávání". Ani jedna z dívek si této stránky nevšimla. Neukončili vyvolávání. Zabil je tedy Satan, kterého probudili z jeho spánku? Na to nikdy nikdo nepřišel. Anežce s Klaudií bylo pouhých čtrnáct let.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: ježiš

(pepa, 1. 6. 2011 19:19)

tak ty seš dobrej retard :D musim se ti jenom smát :DDDDD

Vyvolávání Satana

(Vojtěch Vindyš, 23. 3. 2011 10:01)

Tento příběh je skvělí jestě pořád s toho mám husí kůži, autor tohoto textu dobře vyjádřil všechen text děkuji bylo to opravdu moc skvělé.
vindys.vojta@seznam.cz

Re: Vyvolávání Satana

(zani, 25. 4. 2011 19:57)

aaa také mi naskakuje husí kůže docela jsem se do toho vpletla tak,že ještě teď mám s toho článku husinu.Nebudu řešit jestli to je pravda nebo lež ale autor je fakt skvělí prostě bombá děkujem

hm.....

(Terka, 6. 4. 2011 17:23)

Mě to příde jako blbost vyvolávat satana to může opravdu jen debil.......
Ale nad tím příběhen nevím.....

blbost

(Karin, 19. 8. 2010 2:37)

Nechápu jak někdo může vyvolávat satana vím že se to nemá párkrát jsem taky vyvolávala ale duchy a opravdu to nevěstí nic dobrého mám s tím dost zkušeností a radši by se duchové měly nechat na pokoji,Takovej Satan to je ještě horší opravdu radši se toho vyvarovat ale tento článek mi příjde vymyšlený bo jako by mě zajímalo kdo to píše tam se o 3 osobě nezmiňovalo a jak to mohl někdo vědět že vyvolávaly satana když to bylo potají???a na víc ten telefon když to neřekla otci a nikomu jinemu tak jak to ten dotyčnej muže tady psát??nevěřím na to i když jako když se vyvolá satan tomu já věřím že se to muže stát ale toto je vymyšlené už se zamyslete nad tím kdo to tedy píše když obě děvčata jsou evidentně mrtvé...

hzajimavy

(kati, 5. 3. 2010 23:18)

je to zajimavy kdyz de nekomu neco stane ja sem taky vyvolavala duchy a vim co to je strach z ducha ale ze by to dve holky dotahly tak daleko to je divny

proc ?

(Jan, 5. 3. 2010 1:49)

nevim kerej idiot muze vyvovalat satana ,proc nevvyvolaj nakyho andela .A hlavne to delaj hoky furt tyhle seance sou docela odvazny ja bych dotoho nesel ani s papezem za zady :D proc vlastne neco vyvolavat kdyz to konci revem a placem ?

hm...

(anonymka anonym, 19. 2. 2010 17:00)

tak to bylo fakt hustiíí!!!ale je to urcite pravda????ja stoho mam docela husi kuzi

Lidčina skála

(iva, 2. 2. 2010 10:11)

jako malá jsem taky jezdila na školy v přírodě do Sklárny..a pověst o Lidčině skále je opravdu pravdivá..na té skále je dokonce i její fotografie a nápis: Člověk si uvědomí, co má, až když to ztratí. Lidčina skála je cílem mnoha školních výletů v Žihli.

NIKDY VIAC!!!!!!!!!!!

(sisush, 21. 7. 2009 15:45)

Stalo sa to na dusicky.Boli sme pri jednej restauracii s babami a ja pri pohlade na krasne vysvieteny cintorin som na hlas povedala podme vyvolavat duchov na cintorin.Baby povedali ze suhlasia, pockali sme kym sa celkom zotmie a islo sa.Pri brane cintorina som okolo mojej tvare citila jemny vanok. Cise bolo uplne bezvetrie brana predomnou sa rozletena.Baby vystrasene utekali prec len ja hrdinka som tam zostala a vkrocila na cintorin najprv ked som prisla k prvemu hrobu sa nic nedialo tak som si povedala ze sa asi nic nestane.Tak som si len tak sadla na jeden s hrobov a pocula som prichadzat 2 kamaratov Puko a David. Puko ako spravny chalan si tam hned oznackoval sudak ale david len stal a obzeral sa. Vztala som z hrobu a zrazu som len 3x pocula tuktuktuk. Puko sa pokojne odklonil od sudaka a povedal mi : Toho si nevsimaj mne sa to stale minuly rok na tomto istom hrobe.Neskor ked sme sa vratili pri restiku som vsetko co sa mi stalo do podrobna povedala babam. prisla za mnou Pata a opytala sa ma: Pri ktorom hrobe sa ti to stalo??? Ukazala som prstom a Pata sa pozrela.Vtom sa tam zazla sviecka. Zostala som uplne vyburana co sa to so mnou deje.Prisla som domov a vsetko povedala nasim ty mi samozrejme nechceli verit ani slovo ale ked tato videl ze mi pri kazdom slove tecu slzi dal mi Antidepresiva a poslal ma spat. Na druhy den to bolo lepsie ale v skole som dostavala same 5 nedarilo sa mi stale som mala zlu naladu, s kazdym som sa len hadala. S babami sme sa zhodli ze to treba riesit a tak sme o pomoc poprosili nasu katechetku. Ta nam poradila aby sme isli na cintorin a pri krizi sa pomolili a naozaj to zabraloň.Verte ci neverte je to prawda ale od vtedy vzdy ked sa rozpravame o duchoch alebo podobmnych veciach tecu mi slzy bez priciny Xo( ak nieco budete potrebovat napiste mi sisush000@azet.sk

Čtětě toto!

(Nikola, 17. 4. 2009 17:23)

Byli jsme ve Škole přírodě ve Sklárně u Žihle.Když jsme se poprvé setkali s našimi instruktory, pověděli nám takový příběh.Byl o jedné ženě jménem Lída.Jednou když šla na taneční zamilovala se do jednoho muže.Trávili spolu každou volnou chvilku.Scházeli se na jedné skále.Pak ale Lídin muž musel na vojnu.Lída se s tím musela smířit...Psali si každý den dopisi.Jednoho dne dopis nepřišel!Lída čekala 1 měsíc, 2, 3..Pak se naštvala a napsala přímo generálovi..za 4 dny jí přišel dopis.Lída byla tak šťasntná že vyběhla na skálu kde se scházeli a dopis si přečetla tam.Když však dopis otevřela a přečetla si ho a úžasem zůstala stát jako socha.Přejel ho tank.Lída byla z toho celá nešťastná a najednou zafoukal vítr a Lída spadla dolů ze skály.O 3 měsíce později se vrátil.Byl z toho opravdu nešťastný a proto se vrátil ke kameni a vytesla tam jeden text.Celý život se pak neoženil.Kolem Sklárny byla naučná stezka s 13ti body.na každém z nich jsou různá témata.Jednou jsme dostali takový úkol aby jsme všech těch 13 bodů prošli.Jakožto my jsme šestáci, museli jsme si vzít na starost páťáky a čtvrťáky aby se nestratili.Procházeli jsme se krásným lesíkem.U 12tého bodu byla Lidčina skála,a my se tam stratili.Byli jsme jen dvě.Volali jsme všechny kámoše, ale všichni schodou okolností byli nedostupní.Měli jsme naštěstí mapu a našli sjme cestu..ale jstejne sjme se začali bát.Začali jsme se jenom ze začátku uklidňovat.Pak jsme cítili mírný vánek.Mysleli jsme že to je jen vítr ale pak to začalo zesilovat.Pak začal náhle někdo křičet.Chytili jsme se za ruce a začali utíkat.Neotáčeli jsme se dozádu běželi jsme jako oživot!Strašně rychle...Ale stále jsme cítili že za námi někdo beží!!!Běželi jsme asi 10 minut!Já byla strašně udýchaná ale musela jsem bežet dál.Konečně jsme viděli naší budovu a začali sjme zrychlovat.Jakoby něco nám řeklo a cítili jsme že se to "něco" co nás pronásledovalo zahnulo zpátky do lesa.Už nikdy se tam nechceme vrátit a nikdy nebudeme vyvolávat duchy.Jestli mi neveříte tak nevěřte..ale je to pravda..a byla bych rada kdyby mi nekdo tento pribeh podporil tim ze mi reknete ze mi verite.Vsechny prispevky uvitam na mem e-mailu Nikysek525@seznam.cz...mooc diky

božeee

(jana, 1. 4. 2009 20:20)

no tak jestli je tohle pravda to nwm! ale neříkam že ne!! ja osobně bych nechtěla aby se mi něco takoveho stalo a prto raději nic takoveho ani nedělam!! věřím na posmrtný život, ale tohle je sila!!

no nwm

(nika, 1. 10. 2008 15:12)

ked sa to uz stalo jak vravis kto si ked vies detaily toho pribehu?zase je to vymyslene......je kopa takychto podobnych clankov.......a tym nechcem povedat ze newerim na satana.....a vy ostatni neskusajte ho vyvolavat je to velmi nebezpecne a mozte na to doplatit!

ty jo

(honza, 17. 6. 2008 11:07)

prosim te na pis mi na email moje jmeno je skorpion123@seznam.cz a napis vyvolavala si uz nekdy a jestli se ti to povedlo chtel bych to skusit reknimi prosim co na to potrebuju dik

nwm jestli mám věřit nebo ne

(anonym, 16. 4. 2008 15:11)

ahoj jestli se to opravdu stalo tak je to docela podobné jako jiné příběhy.všechny jsou založený na stejném základu.ale věřím ti já i moje kamarádka ze školy.je to smutné že jim bylo pouhých 14 let.seděla sem se svou sestřenkou zády k sobě a na papír jsme nakreslila číslo 3.v duchu jsem na to myslale na to čislo a tím sem jí poslala správu.ona to číslo měla uhádnout.opravdu mi řekla3. to samé s nějakým zvířetem.příběhy o satanovi sou opravdu hrozné. věříme ti

bojiiiiim

(ehm,,, 27. 3. 2008 20:17)

newim...ale jako dost se bojim...vubec newim co si o tom mam myslet ale mama to uz zkousela a vscehno se ji splnilo az an jedno na smrt...furt kdyz neco takovy ho ctu tak em mrazi v zadech...uprimne sem posrana az na mylsim ze je na tom neco pravdy a uz nic takovyho zkouset nebudu treba by to byla pravda..a neco by se mi stalo zatim sem sse s tim nesetkala...radsi to nebudu zkouset a vy taky ne...

věřím i nevěřím:)

(Mischka, 21. 3. 2008 16:04)

no já jsem slyšela podobný příběh,který se doopravdy stal a ty dotyčné skončily podobně,jako ty holčiny v tomto příběhu
nevím,jestli tento příběh je skutečný nebo ne ale od takových věcí ruce pryč

píčovina

(kika a pája, 25. 11. 2007 17:08)

je to uplná kravina!!!!!!! jak mohli sedět naproti sobě a číst když by to měla jedno vyhuru nohama!!!!! no prostě uplna kravina!!!!!!!!!

...

(Angel of Darkness, 25. 11. 2007 15:20)

Pre niekoho to môže byť hlúposť,no pre toho,kto sa s takýmto niečim stretol je to ďalší príklad toho,že so silami temnoty sa zahrávať netreba...

!!!!!!!!!!!!!

(..................., 24. 7. 2007 18:33)

pěkná pičovina!!