Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyvolávání satana

6. 4. 2007
VYVOLÁNÍ SATANA

"Rodiče půjdou brzy spát, kolem desáté večer můžeš přijít, Klaudie."
"Tak to je skvělé, přijdu a vezmu s sebou tu knihu. Zatím ahoj, Anežko."

Anežka položila telefon a šla připravit svůj pokoj na večerní vyvolávání satana. S Klaudií už to chtějí vyzkoušet delší dobu. Satanismus je láká, ale už je nebaví zůstávat jen u teorie a u představ. A když se Kladii dostala do rukou satanistická kniha s návodem, jak vyvolat satana, neváhaly dlouho. Kniha nebyla ledajaká, nedá se půjčit v žádné knihovně, slova v ní jsou jiná než, která se nacházejí v článcích na internetu. Celá kniha je vázána do pravé kůže, obsahuje nespočet neočíslovaných stran. Váží několik kilo. Klaudie ji našla při velkém úklidu na půdě.

Anežčini rodiče usnuli brzy, tak jak Anežka očekávala. Klaudie dorazila pár minut po desáté. Obě vystoupaly po schodech do Anežčina pokoje. Na oknech byly zatažené tmavé rolety, i přestože venku nebylo vidět na krok. Uprostřed pokoje byl malý nízký stůl ze dřeva. Kolem do kola byly zapálené svíčky. Doprostřed stolu položily otevřenou knihu, co donesla Klaudie. Na zdech visely tmavé ozdobné koberce se znaky satanistů. Celý pokoj vypadal nesmírně strašidelně. Klaudie se na chvíli zarazila, ale pak tomu všemu přišla na chuť a rozhodla se pokračovat. Tak jak bylo psáno v knize, posadily se naproti sobě a podaly si ruce. Zrakem upřeným do knihy začaly dvojhlasně číst řádky, tam uvedené.
"In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! Ve jménu Satana, vládce Země, Krále světa, rozkazuji Silám temnot, aby vložily svou pekelnou moc do mých rukou! Rozevřete dokořán brány Pekel a vyjděte z propasti, abyste mě pozdravili jakožto bratra (sestru) a přítele!"
Pokojem projel lehký vánek, který nahnal děvčatům trochu strach. Jen se na sebe podívaly a pokračovaly dále.
"Dopřejte mi požitku, o nichž hovořím! Vzal jsem jméno tvé za část sebe sama! Žiji jako volné zvíře, těším se z radostí těla! Přeji poctivým a proklínám zkažené!"
Vánek neustával, neměl odkud vát. Okna byla pevně zavřena, Klaudie začala povolovat stisk, ale Anežka ji přidržela a pokračovala ve vyvolávání."Při všech Bozích Pekel, rozkazuji, aby se vše, o čem jsem hovořil, také stalo!
Přijďte a ozvěte se na svá jména! Projevte tak mé touhy!"
Vánek přešel ve studený vítr, až se začali otáčet stránky knihy. Klaudie se vytrhla ze sevření Anežčina. Vtom vítr jako na povel ustal a kniha se prudce zavřela, až obě dvě vykřikly leknutím.
"Tohle je moc Anežko, já jdu domů. Mám strach. Nelíbí se mi to!"
"Také mám strach Klaudie, ale přece právě tohle jsme chtěly ne? Vždyť se to konec konců povedlo, tak jak mělo. Kdybys se nevytrhla, určitě by s námi i promluvil."
"Ale já nechci, aby s námi mluvil. Líbí se mi teorie, ale nikdy jsem tomu nevěřila. Mám z toho divný pocit. Jdu domů. Ještě, že už je po všem, ahoj Anežko, zítra se uvidíme."
"A co ta kniha?"
"Nechej si jí tu, vezmu si jí až jindy."
Klaudie odešla domů. Neměla to daleko. Stačilo jen obejít místní rybník, projít jednou ulicí a už byla u svého domova. Anežka šla pomalým krokem zpět do svého pokoje. Rozsvítila světlo. Zhasla svíčky. Roztáhla rolety a knihu odložila stranou. Lehla si do postele a při pohledu na hodiny, které ukazovaly jedenáct hodin večer zavřela oči a usnula.

Klaudie šla kolem rybníku kvapným krokem domů. Vtom něco cítila za svými zády a prudce se otočila. Nikdo tam nebyl, ale cítila, jako by ji někdo z dáli pozoroval. Dostala strach, otočila se a začala utíkat domů. Z ničeho nic se zvedl studený vítr a Klaudie vykřikla zděšením.
Anežce se zdál sen. Viděla Klaudii ležet v příkopu u rybníka. Zardoušenou, mrtvou. Ze spánku vykřikla tak na hlas, až vzbudila svého otce. Ten přispěchal do pokoje za Anežkou. Podívala se na hodiny a ty ukazovaly dvě hodiny ráno.
"Klid děvče, to byl jen zlý sen. Spi dál, to bude dobré."
"Prosím tati, mohla bych dnes k vám do ložnice? Nechci tu být sama, prosím."
"Dobře, tak pojď."
Vzal vyděšenou Anežku do náruče a chtěl jí odnést do ložnice, v tom zazvonil Anežčin mobil. Volá Klaudie.
"Dej si pozor Anežko, velký pozor, nebo se ti stane, to co mě!"
To bylo jediné, co se z druhé strany ozvalo, pak se spojení přerušilo.
"Klaudie! Klaudie!" volala zoufale Anežka.
"Uklidni se Anežko, co se stalo?"
"Nevím tatínku, nevím. Mám strach, bojím se." Anežka začala ze zoufalství a strachu plakat.
"Neměj strach. Půjdeme spát a zítra uvidíš, že se vše vysvětlí."
Odnesl Anežku do ložnice, uložil ji mezi sebe a Anežčinu matku, pokojně usnuli. Ráno se probudil a při pohledu na Anežku vykřikl, až tím vzbudil svou ženu. Když spatřila to, co se naskytlo jejímu manželi. Začala křičet a plakat. Anežka byla mrtvá, zardoušená.
Klaudii objevili v příkopě u rybníka. Mrtvou a zardoušenou, její smrt byla odhadována na půl dvanáctou v noci, ale jak pak mohla volat ve dvě ráno Anežce? Kdo ty dvě zabil? Proč by je někdo zabíjel a jak to, že jsou zavražděné stejným způsobem? Jak by se někdo vůbec mohl dostat k Anežce a uškrtit ji, aniž by přitom vzbudil její rodiče?
V Anežčiným pokoji byla nalezena ona satanistická kniha, otevřena na stránce: "Ukončení vyvolávání". Ani jedna z dívek si této stránky nevšimla. Neukončili vyvolávání. Zabil je tedy Satan, kterého probudili z jeho spánku? Na to nikdy nikdo nepřišel. Anežce s Klaudií bylo pouhých čtrnáct let.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: to nechápu odepište e.mail nahoře ale vse malim

(Filcek-rádce , 8. 7. 2013 19:49)

Si píča nebo co. S těmito věcmi by sis neměla zahrávat. Opravdu nechápu, proč máš vředy na koulích ale i tak díky. Čauky

jsem zásadně proti

(Dalibor, 24. 6. 2013 20:52)

I kdyby to byla pravda tak s těmito věcmi by si člověk neměl zahrávat!

blá blá blá

(Denisa, 30. 6. 2012 14:13)

Nevěřte všemu.

(lllllllll, 25. 6. 2012 19:40)

A je to pravda??

o knize

(petr , 23. 6. 2012 10:39)

ja toho ducha vyvolavalale jeto pravda najedno uz knihi visla jeho hlava!!!!sem bil posranejaz za usima !!!!!!

hmm jasny

(M!ckey , 25. 11. 2011 22:47)

ja tomu neverim ako ja uz sem vyvolavala a nic :( tkze bezte do hajzlu!!! :DD

Re: hmm jasny

(Kleo, 29. 5. 2012 17:29)

Když si blbej a neumíš vyvolat ducha tvoje věc, ale drž hudu, jsou tu i lidé, kteří se o to zajímají

:)

(Danča, 14. 4. 2012 15:25)

To je opravdu dobrý příběh.

????

(Domina, 8. 4. 2012 14:39)

Jestly to je pravda nebo ne dobrýýý.PS:Kdyby to bylo pravdivý tak hustý ale není víte proč??Protože Satan nesmí udělat dvoum holkám to samé nesmí jinak zemře věřte mi moje kámoška to skoušela se svou kámoškou a skončily obě jinak jedna byla udusená a druhá probodnutá.Jak to vím?protože jsem nadruhý den řekla jejim rodičům jestly mi nepůjčí od Lenky a Evy nějaké oblečení a víte kde jsem je našla??Ve skříni.Eva byla krvavá.

...

(Nkča, 4. 1. 2012 16:47)

No je to teda pěkný no trochu mám strach ale je to dobrý :)

komentar

(ahojka, 28. 12. 2011 11:47)

dooost dobry :-D Fakt super !!!!!

strach

(lucka, 21. 9. 2011 19:10)

ááááááááá to je strašnýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!já se bojííííííííííííííííííím
neska spim u rodičů!

luciinka

(lucie , 14. 9. 2011 13:21)

neverim nicemu stoho to pribehu neverim na satana rotoze sem to neskousela a nemam na to zadnej dukaz tak dete do pisi ste trapnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

OMOJI MAMCE 2011

(nikola, 30. 8. 2011 14:16)

MOJE MAMKA SPALA STATKOU NA JEDNE POSTELI MAMKA SE ZNIČEHO NIC PROBUDILA A V ROHU VIDELA ČERNOU POSTAVU SE ŠPIČATYM KLOBOUKEM CO MAJI ČARODEJOVE MAMKA MALEM VYLETELA S KUZE TATKA SPAL A MAMKA HO NEMOHLA ZBUDIT ZE SPANKU OD TÉ DOBY MAMKA NEVÍ CO TO BYLO.

pytlovina jak prase!!!

(Terka & Katka, 12. 10. 2007 16:11)

Jak asi tak mohly číst obě dvě tu knihu, když seděly naproti sobě?
To je pěkná pičovina, že 14-ti letou holKu odnášel její taťka do postele!!!

Re: pytlovina jak prase!!!

(Věřící, 25. 8. 2011 18:15)

vy idioti dyt to mohli mit vedle sebe na tom stolku a videli na to obe to taky musite zapojit mozek dyt to je logicky

blbost

(kristinka, 13. 2. 2011 15:57)

já nechápu jak mohla klaudie volat anežce ve 2 hodiny když byla v pul 12 mrtvá

Re: blbost

(Michal, 25. 8. 2011 10:17)

Volala ale nedovolala XD

věřte nevěřte

(.........., 10. 7. 2011 13:37)

jednou v noci asi po půl 1 ráno jsem se probudila-nečekaně.u zdi jsem viděla nějak oblak,když jsem se pořádně púodívala byl to bílý duch ve tvaru lidské hlavy a rukou ale dole nebyli nohy ale obrovitánská sukně-lidský oblouk.od té doby se v půl 1 ráno budím ale pak jsem zjistila že oblouk je podobný tomu kabátu co máme vvyvěšený na naší půdě.věřte nebo ne ale je to pravda.

ježiš

(kevin, 22. 5. 2011 23:01)

ahoj všichni neskoušeli jste někdy vyvolávat ježíše ....přece jen je lepší než vyvolávat satana ...já si myslím že ježiše krista se nikdo nemusí bát