Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to pravda?

2. 4. 2007

Kamarádka vyprávěla že odjela z rodiči ke známejm na návštěvu a její ségra zůstala doma. Pozvala si domů kamarády. Když byli unavení tak šli spát. Když usínali tak najednou slyší jak někdy rychle hejbe s dveřmi. všichni vylezli vem a viděli Obrazekhýbající se dveře ale nikdo s nimi nehýbal. A najednou vidí tři bílí prsty jak sjíždí po skleněných dveřích.... Byl to pro ně šok... Další den našli rodiče svoje dítě a její kamarády natlačený na pohovce . Jejich obličej byl uplně bílí. Vyprávěli to rodičům. A ty čáry od těch bílích prstů tam sou dodnes!!!! Tento příběh je skutečný!!! a to myslím vážně!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hovno

(honza, 7. 4. 2013 10:04)

RAZ SEM se šel vysrat a zrazu sem se lekl a dostal sem sračku a posralsa a pochcal a zjistil sem ze sem se lekl jak sem si utal zapral prd usral a tak hovno smrdelo a došel to aletak byl sem sam doma a zazvonila poštačka a ja nemel toaletak. vyšel sem a posrany a řekl se m a mne daju vyc letaku at si mam čím utrit prdel a dobru chut

DAABEL

(PETR, 7. 4. 2013 9:59)

BYLO TO UMNE DOMA BYLA NOC A VELIKAA BURKA A BRACHA MNE STRASIL A VIVOLAVAL DABLA SLI SME DO POKOJE A NAJEDNOU SE SPUSTILA TELEVIZA A DVD ALE ELEKTRIKA BYLA VIPLA A VIDEL JSEM STIINY NIKDO NEBYL DOMA JEN JA S BRACHU A JE TO PRAVDA A POTOM JSEMSEL SPAT A SPADLA POLICKA S HRNKAMA BYLO TO HROZNE NESKUSAJTETO DOMA VIVOLAVAT!!!!

Drapy

(Honza a Petr, 7. 4. 2013 9:54)

U KAMOSE JSME NASLI DRAPY NA ZDI BYLO TO HROZNE BILI TAM TRI ČARI JAK MNEL FREDI KRUGRE ZNATE TEN FILM ALE OTOM TET NEMLUVIM PRIDU K VECI BYLO TO HROZNE JAK JSEM RIKAL A BAL SEM SE FOTILI JSME TO A NAJEDNE FOTCE SE OBJEVILO MALE SVETLO NEVÍM COTO BYLO ALE ASI MALY DUCH JE TO FAKT.

Satanuv pokus

(Iwuška-Satánek, 10. 6. 2011 10:10)

jejda mane mě se toho stalo s kámoškou jsme se jednou takhle dívali na horor je tedkom si nezpomínam jak se ten horor jmenoval ale co si pamatuju je že tak vyvolávali duchy já a Míša jsme si z toho dělali srandu ale taky jsme na to dobře doplatili zrovna byl pátek.13a Míša u nás spala tak jsme se vklidu dívali co to skončilo tobylo asi za 10min půlnoc tak jsme navrhli že si budem strašit tak jsme si vzali BG a B tak jse si to tam četli pak že se jí chce nazachát to už bylo za 2min půlnoc tak šla já jsem tam zůstala sama v pokoji bála jsem se protže bydlím na proti hřbitovu a tajendou jsem se tak dívala z okna a u hřbitova se sami od sebe otevřeli dveře a prudce se zavřeli jasně rodiče nebyli doma mobil jsem měla u sebe tak jsem jí chctěla zavolat jenže na neštěstí se jí vybil mobil:(a ona přišla Míša a byla přesn půlnoc a na zdi se nám ukázalo s tohohle si nedělejte srandu a druhý den ráno to tam nebyli jen křížek od satana(obrácený kříž)

Re: Satanuv pokus

(klara, 23. 7. 2012 12:29)

mam take problemi s takovema byzostma a je mi teprve 10 let ale mamka mi neveri.

sny

(kevin, 22. 5. 2011 22:45)

ahoj, je to hrůza nevím jestli to bylo náhodou ale dá se tomu těžko věřit vím že mi asi tady nikdo zvás neuvěří ale zdál se mi sen o duchovi kterej byl někomu podobnej ale nevím komu a tento sen znamená smrt :( před 2 dnema zemřel strejda to se mi zdálo asi tak před 2-3 tejdnama a děsí mě to....pak před rokem se mi zdálo o černý kočce a to taky znamená smrt ale je to trošku o ničem jinem duch znamená asi spíš že je nemocnej že neumře zdravě ....a kočce zase že umřě nějakou příčinu jako mů strejda zemřel vybouchla karma je to fakt hrozný :( ....... pak ještě se mi zdál sen o rybách a to znamená těhotenctví ... ve snu sem viděl ryby v kleci s králíkem a na to asi tak druhej třetí den řekla teta že porodila malí králíci jenomže mi nikdo nevěří a je mi jasný že ani tady někod zvás jinak ten tvůj příběj je spíš tím že vtom domě někdo určitě zemřel a nesmířil se ze svojí smrtí nebo je to nějakej zlej člověk ale to nezjistíš ......jinak mrtvím lidem už se nedá věřit protože chtějí znovu žít a budou ti ubližovat takže pokud je pravda ihned zajdi do kostela a tam se pomodlo a nech dům celej posvětiti svěcenou vodou být tebou tak bych to ihned udělal .
mohli by jsme se spolu nějak sejít a domluvit se na zkoumání mrtvích nebo něco co by se potvrdilo co to vlastně je ...třěba to ani není člověk kdo ví jenže to nikdo nikdy nezjistí
ale ty sny mě vážně děsí a asi začnu rychle ten sen řešit než se to má stát ...nehraju si na nic ..ale všechny sny se mi naplní abojím se toho :(

Re: sny

(NATKA , 12. 7. 2011 21:41)

MUZU SE PRIDAT?
NA TOTO JSEM PŘEBORNÍK!!!

Re: Re: sny

(klara, 23. 7. 2012 12:23)

mam podobne sny takze vim jake to je.

Lhaní a jen lhaní.

(Denisa, 30. 6. 2012 14:09)

Už mě unavuje, jak si tu každý vymýšlí jen, aby byl zajímavej nebo co já vím. Už jděte s tím lhaním do pryč! Pište fakt pravdu ty jo!!!

jasný

(, 16. 5. 2012 14:07)

no tomu tak verim

Chata

(Denda, 9. 5. 2012 13:13)

Ahoj my kazdy leto jezdime na jednu chatu a ta chata je strasne stara a proste kazdej den v jednu hodinu zacne neco mlatit otevirat se zelezny poklop kterej je zamklej a ja jsem lezela v postely a tam se na demnou ukazal stim asi matky ... a proste je i o tom knizka matka tam tirala deti a zabila je a dotedka tam straci ale furt tam jezdime ale bojime se my uz i vime co se jim stalo my to proste chceme vypatrat ale je to hnusny !! ja skusim to i natocic a pak to nekomu muzu poslat pokud neverite ae proste se tam nasli kosti ,knizky proste hodne veco

stezka odvahy

(panpribeh, 5. 3. 2012 10:46)

Jednou na táboře jsme měli stezku odvahy ale místo toho aby mě strašily tak jsem je strašil já xD

aaa

(re: dveře, 19. 4. 2011 16:58)

přesně tak , věřim jen tomu co vidim

hm..

(iva, 3. 4. 2011 16:52)

hm... to uz jsem nekde cetla ale tadyto je zkracena verze...

???

(Lapikoira666, 12. 12. 2010 14:32)

No nevim nevim....věřím hodně věcem, ale docela bych chtěla vidět fotku těch dveří....:/

dveře

(karla, 19. 8. 2010 3:16)

dej fotku a uvidíme zda je to pravda

hgucfjzrcccccccccc

(dfdfg, 5. 3. 2010 17:55)

chci foto dveří

Re: hgucfjzrcccccccccc

(Pavla, 12. 8. 2010 14:11)

já taky\ věřím hodně příběhům,i tomuhle,ale nevím , jestli to je skutečně pravda

hgngh

(dfbhfeg, 1. 12. 2008 18:33)

jo ja taky verim vetsie ale nejaky sou picoviny ale nechteka aby se me to stalo fakt ne

bojiiiim

(ehm..., 27. 3. 2008 20:22)

vetsine pribehum verim...nechtela bychs e s tim setkat...