Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to pravda?

2. 4. 2007

Kamarádka vyprávěla že odjela z rodiči ke známejm na návštěvu a její ségra zůstala doma. Pozvala si domů kamarády. Když byli unavení tak šli spát. Když usínali tak najednou slyší jak někdy rychle hejbe s dveřmi. všichni vylezli vem a viděli Obrazekhýbající se dveře ale nikdo s nimi nehýbal. A najednou vidí tři bílí prsty jak sjíždí po skleněných dveřích.... Byl to pro ně šok... Další den našli rodiče svoje dítě a její kamarády natlačený na pohovce . Jejich obličej byl uplně bílí. Vyprávěli to rodičům. A ty čáry od těch bílích prstů tam sou dodnes!!!! Tento příběh je skutečný!!! a to myslím vážně!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zmizení

(barča, 3. 3. 2015 11:02)

včera ráno v 5 hodin mi volala teta že sestrenice zmizela tak sem vzbudila mamku a tatku potom sme šli k tetě a vona řekla že ješte večer tam byla tak nevim jestli neutekla nebo ji nekdo unesl a pak sme obevili papírek kde bylo napsáno přidu dneska odpoledne čau . a pak sme tam našli kapku krve tak sme šli na policie . a voni řekli že to budou řešit baš budou náke důkazi a pak se vrátila celá od krve . my smese úplně lekli a pak sme si uvědomili že to byl strejda kterej byl její táta ........ pokračovani příště .

aaaaaaaaaaaaa pomoct

(anca, 2. 3. 2015 21:24)

muj bratranec zmizel aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

kačísek

(kačka , 2. 3. 2015 21:21)

bojim se moje mamka s tatkou jsou pric us dva dni musim spat u babicky aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ........ pomoct .

Horor ve škole

(aneta, 2. 3. 2015 18:10)

Jednou jsme byli z holkama sami na těláku bez učitelky , ona byla paní učitelka dole v šatně ! Pustili jsme si horor šli jsme na záchod a zavřeli se sami dveře , a bouchlo okno .... Tak jsme to šli říct holkám a od té doby nechodím sama o hodinách na záchod , jenom když tam někdo jako náká holka je ! Jinak to bud vydržím domů nebo to musím vydržet na obědy! :O :-)

duch

(barča, 2. 3. 2015 21:05)

jednou jsme jeli ze školou na tábor a já měla být ve stanu se svou kámoškou a sestrou když už byla tma tak nám paní učitelka řekla aby sme šli spát tak sme radši šli spát .... a potom sem uslišela VÝKŘIK . tak sem zbudila holky a ty se ptali co je tak sem jim řekla že sem uslišela výkřiky tak sme uviděli paní učitelku jak leží na trávě moje sestra šla vzbudit ostatní my z kámoškou viki sme šli hledat pomoct protože snáma jel i ošetřovatel. když byly všichni vzůru tak sme šli do našeho stanu pak sme uviděli nákýho pána tak sme vilezli a nikdo tam nebyl přece by nemohl tak richle zmizet ..... a najednou někdo řekl až budete spát tak zabiju tvoji sestru a vislovil moje méno já se rozbrečela a ráno tam ležela mrtvá a já přísahala že toho ducha prokleju . a po dvou dnech byl pohřeb a viděla sem na neby mojí sestru jak brečí potom sme se vrátili v 5 hodin a šla sem si lehnout pochvilce sem uslišela svoji sestru jak řekla mám tě ráda sestři bylo ji teprve 6 let až do tětka lituju proč museli snámi ject i prvnáci spomínám na ni do tědka a to mi je už 10 let a bilo mi 8 .

zavrazdeni kamosky

(markéta , 2. 3. 2015 21:17)

sla sem rano ke kamosce bylo to v cera a pak sem uslisela ze nekdo vola o pomoct sla sem k baraku a moje kamoska byla mrtva jeji mamka rekla ze ji nekdo zabyl malim nozem .

klidek

(nika, 19. 1. 2015 21:30)

Nebojte se :)

Pomocmnfd

(jjjjjj, 15. 11. 2014 18:12)

Jsem sama doma a niiikdo tu neniii pomoc khsajh ccmnhjhcjsbfhbbvchfhiomfhivnkgjjfhvnbvbbbvbvbh

Pravdivý příběh

(František, 6. 12. 2014 12:56)

Nedávno jsme šli s kámošema a kámoškama na hřiště.Byly jsme tam do večera.Půlka kámošek už odešla.Tak jsme šli taky.Ale na druhé straně hřiště jsme vi děli u branky MRTV0 TěLO kolem něj proběhl stín a to tělo zmizelo a potom nám někdo řekl CHCíPNETE

Příběh podle pravdy!!!

(Denisa, 15. 11. 2014 18:08)

Dneska ráno jsem byla u mojí babičky, je jí 76. Jmenuje se Olinka. Děda, její manžel, umřel na Rakovinu.. Bylo mu 54. Když jsem odcházela, tak u dveří byla fotka dědečka.. Nikdy předtím tam nebyla! Řekla jsem si, že půjdu polnačkou, bylo to kratší. Najednou jsem slyšela hlasy... Říkali: Nechod tam, prosím!! Pořád dokola! Řekla jsem si, že půjdu radši jako vždycky. Asi za týden bylo ve zprávách, že nějákej úchyl znásilnil a potom zabil malou holčičku.. Najednou mi došlo že ten hlas byl můj dědeček! Uvědomila jsem si, že mi zachránil život. Už nikdy jsem polnačkou nešla..!!

pravdivý příběh

(Alenka , 15. 11. 2014 17:59)

před týdnem sem byla u své kamarádky Lucky. Koukali jsme se na horor Anabelle a moc jsme se nebáli. Asi kolem jedné hodiny jsme šli spát. Vzbudila jsem se ve stejnou chvíli jak kámoška a ta mi hned řekla, že se jí zdálo o holčičce, která vraždila svoje rodiče... MĚ SE TO ZDÁLO TAKY!!! a druhej den bylo ve zprávách, že nějaká malá holčička zabila svoje rodiče!!

Zmizení kámošky

(Anit 14, 16. 9. 2014 19:12)

je to 5 týdnů a kamarádka s kterou sem byla v Chorvatsku zmizela a když jí zavolám tak mi operátor říká: toto číslo neexistuje

Re: Zmizení kámošky

(diana, 19. 10. 2014 11:17)

jeto pravda daysi uplne mi projel mráz po zádech jak jsi napsala že to číslo neexistuje

TENKRAT

(ADELA, 15. 9. 2014 15:35)

DEMON KE ME PRISEL O PUL NOCI

HRUZA

(ADELA, 15. 9. 2014 15:33)

JEDNOU SE MI STALO NECO PODOBNEHO

chatka 13

(Samara, 3. 8. 2014 17:29)

Jeli jsme s kamarády na tábor. Každý měl svojí chatku, ale tři kluci měli chatku 13. Té každý říkal satanská chatka. Nastala noc a kluci šli spát. Už byla půlnoc a v chatce se začali dít podivné věci. My holky jsme slyšeli vrzání ve vedlejší chatce 13. Pořád nějaké zvuky a nakonec výkřik. Ráno jsme kluky nenašli. Unesli je démoni

útěk z blázince

(Eliška, 3. 8. 2014 16:47)

Já a Veronika jsme dobré kámošky. Jednou mi její rodiče volali, že jí odvezli do blázince. Veronika utekla a vše mi na hřišti řekla. Pak vytáhla nůž a chtěla mě zabít, ale já jí nůž vzala a šokem ji bodla. Utekla jsem domů a doufala, že je to sen. Ráno jsem šla zpět. Zbyla tam jen louže krve. Dodnes přemýšlím co se sní stalo.

školní fotka

(Bára, 3. 8. 2014 16:35)

Jednoho dne jsme se ve škole fotili. Jeden žák však ve škole nebyl. Chyběla Klára. Nakonec Klára fotku stihla, ale byla celá bledá. Druhý den jsme fotky dostali, ale Klára na fotce nebyla i když se fotila taky. Klára je...DUCH. Od té doby se nerada s někým fotím. Co se Kláře stalo jsem se bál zjistit.

hrůza v rybníce

(Valerka, 3. 8. 2014 16:22)

byla jsem s Tomem u rybníka. Tom si šel zaplavat a já ležela na dece. Náhle slyším výkřik. Tom vyleze celí od krve. Měl pokousanou nohu. Dívali jsme se na místo činu. Byla tam obrovská díra ve které se to hemžilo vodními hady. Od té doby nechodíme do rybníka.

trapáci

(nevim, 20. 8. 2013 11:21)

no fajn fakt hustej příběh no jo jasně spíš se tomu směju ha ha ha ha ha hw ha ha ha a je to trapný vymyslete něco lepšího a pišto nspisovně to se v příbězích píše i já vymyslim lepší strašidelný příběh podle skutečné události trapáci.